Partnerzy wydarzenia

GDYNIA ŻEGLARSKA STOLICA POLSKI - PARTNER STRATEGICZNY

Gdynia to przyszłość. To młode, prężnie rozwijające się miasto, które dzięki wzorowej współpracy wielu środowisk wyróżnia się innowacyjnością na tle całej Polski. Czyste powietrze, nadmorski klimat oraz doskonała lokalizacja sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań i wyznaczaniu ambitnych celów. To najszczęśliwsze miasto w Polsce, które nie boi się realizować swoich marzeń. Bogata oferta turystyczna sprawia, że w Gdyni nie można się nudzić, a każdy dzień traktowany jest jak wielka przygoda.

Gdyńskie Centrum Sportu realizuje jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego miasta - stwarza warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni: rozbudowuje miejską infrastrukturę, prowadzi darmowe zajęcia rekreacyjne, z których mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek czy umiejętności, wdraża projekty aktywizujące mieszkańców, organizuje imprezy sportowe zarówno dla amatorów i profesjonalistów, nieustannie popularyzuje sportowe oblicze Gdyni – w Polsce i na świecie. 


VOLVO CARS POLAND - PARTNER TYTULARNY
Firma Volvo Cars powstała w 1927 roku. Przez ponad 90 lat skupialiśmy uwagę na poprawie bezpieczeństwa. To my wprowadziliśmy w 1959 roku do seryjnej produkcji trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, a następnie przekazaliśmy ten patent bez opłat innym producentom aut, ratując w ten sposób przeszło milion ludzkich istnień. Ważnym polem naszej działalności jest też żeglarstwo. Każdy jego fan zna regaty Volvo Ocean Race. A w Polsce? Volvo Gdynia Sailing Days, które wspieramy już po raz dziewiąty.


ORANGE POLSKA - PARTNER TECHNOLOGICZNY

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce. Posiada największą w Polsce infrastrukturę, dzięki której oferuje usługi w najnowocześniejszych technologiach m.in. gigabitowy internet światłowodowy oraz sieć 4G LTE. Dostarcza usługi telefonii komórkowej dla 15,5 mln klientów oraz szerokopasmowy internet do ponad 2,6 mln klientów. W zasięgu sieci światłowodowej firmy znajduje się 40% gospodarstw domowych w kraju. Orange Polska prowadzi własną działalność B+R i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IoT, ICT i cyberbezpieczeństwa.


GHELAMCO POLAND - SPONSOR

Ghelamco to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie innowacji, zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Firma ugruntowała pozycję na polskim rynku dostarczając ponad 1 mln m2 najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej. Jako wizjoner w branży od lat konsekwentnie wdraża pionierskie projekty innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie budynków i wyznacza kierunki dla rozwoju rynku nieruchomości w Polsce.

        

Foksal 13/15
Foksal 13/15 to luksusowa inwestycja mieszkaniowa, na którą składają się dwie sąsiadujące ze sobą historyczne kamienice zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Traktu Królewskiego. W projekcie zastosowano odważne i rzadkie rozwiązania architektoniczno-technologiczne, jednocześnie dbając o zabytkowe walory projektu. 2-poziomowy parking, strefa SPA z salą fitness, taras widokowy z barem i jacuzzi oraz pokoje gościnne to najważniejsze udogodnienia, które stworzono z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. To wszystko sprawia, że Foksal 13/15 to najbardziej prestiżowy adres w Polsce,  
który uznano za najlepszą nieruchomość luksusową w Europie Środkowo-Wschodniej  w ramach konkursu CIJ Awards „Hall of Fame: Best of the best 2020 ”.

Flisac – Apartamenty Powiśle
Flisac to ekskluzywny apartamentowiec powstający w prestiżowej części
warszawskiego Powiśla, przy Moście Świętokrzyskim i pomniku Syreny.
Nowoczesna architektura, atrakcyjny wygląd elewacji i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że Flisac wyróżni się w nadwiślańskiej panoramie miasta. Na dachu przewidziano zieloną przestrzeń rekreacyjną z oszklonym tarasem widokowym, a w całym budynku szereg przemyślanych rozwiązań służących przyszłym mieszkańcom. 

Groen Konstancin – domy przy Ogrodzie Botanicznym
Groen to wyjątkowe osiedle domów w Konstancinie-Jeziornie, usytuowane przy Ogrodzie Botanicznym PAN i Parku Kultury w Powsinie. Nowoczesna i uporządkowana architektura, otoczenie uzdrowiska i rezerwatu przyrody – Lasu Kabackiego, a także bliskość Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej i pełnej zieleni lokalizacji. Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły budynki jednorodzinne, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 m2 . Zaplanowana architektura domów odznacza się dbałością o detal, ponadczasową elegancją, wysoką klasą zastosowanych materiałów oraz nowoczesnym designem.

ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDYNIA (PORT GDYNIA) - PARTNER

Port Gdynia jest nowoczesnym portem uniwersalnym, jednym z liderów przeładunków towarów w basenie Morza Bałtyckiego. Lokalizacja na południowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego sprawia, że gdyński port jest ważnym ogniwem korytarza Bałtyk-Adriatyk w Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T. Port Gdynia jest uznaną marką wewnątrzeuropejskiego centrum logistycznego specjalizującego się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro. Port Gdynia obsługuje zarówno pasażerskie połączenia promowe jak i rokrocznie gości duże pasażerskie wycieczkowce, jest również portem macierzystym wielu wspaniałych żaglowców, to właśnie w Porcie Gdynia odbywał się zlot największych żaglowców świata, parada na wodach Zatoki Gdańskiej i start do regat Tall Ship Races. Dynamiczny rozwój rynku usług transportu morskiego sprawił, iż Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. podjął decyzję o budowie Portu Zewnętrznego, zwiększając obszar portu o 151 ha i zdolności przeładunkowe o 2,5 mln TEU #PortGdyniaPortemŻaglowców.


ERGO HESTIA - PARTNER

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Rocznie zapewnia ochronę zarówno ponad 3 milionom klientów indywidualnych jak też kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 r. i rozwinęło się do największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce.


MARINA YACHT PART - PARTNER

Marina Yacht Park to nowoczesna przystań jachtowa, która od tego sezonu żeglarskiego uatrakcyjnia polskie wybrzeże Bałtyku. Operatorem mariny jest Dalmor Property Management z Grupy PHN. Obiekt wyposażony jest w funkcjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy, a nowoczesny system zarządzania i rezerwacji sprawiają, że Marina Yacht Park to idealne miejsce przygotowane na przyjęcie jednostek z Polski i z zagranicy, jak również przyjazne stałym armatorom.


LTD ZAKŁAD PRODUKCJI LEKÓW - PARTNER

Marka Ziaja została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych, opartych na farmaceutycznym doświadczeniu i inspirowanych surowym nadmorskim klimatem. W ciągu ponad 30 lat marka osiągnęła pozycję jednej z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce. Pielęgnacja twarzy, ciała, włosów– w każdej kategorii plasuje się w czołówce polskiego rynku kosmetycznego. Najnowszą propozycją firmy jest seria Baltic Home Spa fit. Wizerunek serii nawiązuje do odpoczynku, relaksu w nadbałtyckich kurortach, który można zapewnić sobie w domu. Baltic Home Spa fit to kosmetyki, które pomogą przygotować ciało do treningu oraz zapewnią idealną pielęgnację po aktywności fizycznej i orzeźwienie dzięki aromatowi mango.


KUBOTA WEAR - PARTNER

Kubota to kultowa marka produkująca klapki, które pokochały miliony Polaków. Olbrzymia popularność „Kubotów” sprawiła, że marka od ponad 25. lat jest symbolem polskich lat 90. Po reaktywacji marki w 2018 roku przywrócono do oferty kultowe klapki Kubota Rzep. Wprowadzenie do sprzedaży zupełnie nowych modeli klapków o charakterze sportowym i casualowym, a także japonek to początek zupełnie nowego rozdziału w historii marki. Jednak Kubota to nie tylko klapki! Obecnie w asortymencie znajduje się także szeroka gama skarpet, czapek i innych akcesoriów. Dla wszystkich pasjonatów sportu Partner przygotował kod rabatowy VGSD15 do wykorzystania na produkty Kubota w sklepie internetowym.


CLICKMEETING - PARTNER
ClickMeeting – pomaga działać online. ClickMeeting to platforma do pracy zdalnej, kolaboracji, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami. Oparta jest o przeglądarkę internetową -trzeba niczego instalować ani konfigurować. Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Dzięki platformie zorganizujesz m.in.: webinary, duże wydarzenia na szeroką skalę, kursy i szkolenia online, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe.


LABORATOIRES CEETAL - PARTNER

Laboratoires Ceetal to firma, która od 1962 r. produkuje i sprzedaje roztwory chemiczne przeznaczone do czyszczenia i dezynfekcji, usuwania nieprzyjemnych zapachów, higieny osobistej, utrzymania czystości i sprawności technicznej. Ceetal ma w swojej ofercie ponad 200 specyfików chemicznych do profesjonalnego zastosowania w rolnictwie, przemyśle, branży spożywczej i utrzymaniu higieny i czystości miejsc publicznych. Jakość oferowanych produktów zapewnia certyfikat ISO 9001 i 14001.


FUNDACJA AGENCJI ROZWOJU PRZEMYSŁU - PARTNER

Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu powstała w 2019 roku. Powołanie Fundacji wpłynęło na rozszerzenie zakresu funkcjonowania jej Fundatora – Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Troska o naukę i edukację, kulturę i tradycję oraz sport i zdrowie – to obszary działania Fundacji. Wspieramy domy dziecka, osoby niepełnosprawne, szpitale, zakłady lecznicze, instytucje i inicjatywy działające dla pożytku publicznego. Cel społeczny i zasady etyczne są nadrzędnymi wartościami, którymi Fundacja kieruje się w swojej codziennej pracy. Celem jej jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, uwrażliwianie na ich los, aktywizowanie i wspomaganie w rozwoju społeczności lokalnych.


KINDER JOY OF MOVING - PARTNER

Kinder Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jaki firma Ferrero prowadzi obecnie w ponad 30 krajach na całym świecie. U podstaw programu leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom i młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy je do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierzymy, że w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi. W Polsce Kinder Joy of moving realizowany jest od 2007 roku, a towarzyszące mu hasło – Joy of Moving – odkrywa przed nami jego formułę, która oparta jest na szczerej i naturalnej radości płynącej z bycia aktywnym! Warto podkreślić, iż wydarzenia Kinder Joy of moving realizowane są we wszystkich regionach Polski, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny!


CHOCIAN SAILING – PARTNER

Chocian Sailing jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i dostawie wyselekcjonowanego osprzętu żeglarskiego wiodących. Firma jest na rynku obecna od 2001 r. Doświadczenie byłego olimpijczyka w klasie 470, obecnie trenera klas olimpijskich daje firmie dużą przewagę w znajomości potrzeb żeglarzy profesjonalistów i amatorów. Firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród zawodników w tym również członków Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego.


NARODOWE CENTRUM ŻEGLARSTWA AWFIS IM. DRA KRZYSZTOFA ZAWALSKIEGO W GDAŃSKU-GÓRKACH ZACHODNICH - PARTNER

NCŻ AWFiS to wielofunkcyjny, satelitarny obiekt Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku w skład, którego wchodzą nowoczesna infrastruktura hydrotechniczna - marina na ok. 100 jednostek pływających wraz z niezbędnym zapleczem. Kompleksowy budynek z zapleczem sportowym, noclegowym i konferencyjnym, służące celom dydaktycznym, sportowym oraz biznesowym. NCŻ AWFiS posiada liczbą sprzętu sportowego i rekreacyjnego, stanowiącego zaplecze dydaktyczno-szkoleniowe oraz flotę czarterową.


POMORSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI - PATRON

Pomorski Związek Żeglarski to 55 lat historii, 50 klubów żeglarskich i ponad 3 tys. żeglarzy z terenu całego województwa pomorskiego. Na Pomorzu narodziło się polskie żeglarstwo, tutaj rozpoczynały się najsłynniejsze żeglarskie projekty i nadal odbywają najważniejsze wydarzenia. Pomorski Związek Żeglarski organizuje, wspiera i patronuje rocznie kilkudziesięciu inicjatywom – od szkolenia zaczynając, poprzez sport, na promocji kończąc. Dzięki temu stał się powszechnie rozpoznawalną marką.


YACHT KLUB STAL - PARTNER

Yacht Klub Stal został założony w 1946 r. Od powstania zajmuje się szkoleniem żeglarskim dzieci i młodzieży. Żeglarze klubu zdobywali wiele tytułów mistrzów polski, byli uczestnikami olimpiad. Takie nazwiska jak Zygfryd Perlicki, Lech Poklewski, Józef Zajkowski przeszły do historii żeglarstwa polskiego. W 1973 r. klubowy jacht Copernicus był uczestnikiem pierwszych wokółziemskich regat, jak również z okazji 45 regat Volvo Ocean Race brał udział w wyścigu legend. Obecnie to: szkółka żeglarska, która szkoli dzieci na optymistach oraz młodzież na laserach i omegach, sekcja regatowa, której dziewczynki i chłopcy zajmują czołowe miejsca na regatach w klasie Optimist, sekcja klasy 505, w której startują czołowi zawodnicy w Polsce, jachty pełnomorskie, które uczestniczą w regatach oraz rejsach.


MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI "ARKA" - PARTNER

Miejski Klub Żeglarski "ARKA" w Gdyni od wielu lat rozwija w dzieciach i młodzieży pasję jaką jest żeglarstwo. Szkolimy dzieci od najmłodszych lat poprzez zajęcia praktyczne i teoretyczne oraz podczas letnich półkolonii i obozów żeglarskich. Dla najmłodszych dzieci szkolenia odbywają się w Gdyni. Dla dzieci starszych i młodzieży organizujemy obozy i zgrupowania żeglarskie w Gdyni w Polsce i w Hiszpanii. Szkolenia przeprowadzamy na trzech różnych łódkach - Optimist, Open SKIFF i Laser.


MINISTERSTWO SPORTU - PATRON

Ministerstwo Sportu jest urzędem administracji rządowej kierowanym przez ministra właściwego do spraw sportu. Do głównych zadań ministerstwa należą rozwój sportu powszechnego i wyczynowego oraz nadzór nad wszystkimi związkami sportowymi. Ministerstwo Sportu koordynuje prace związane z przeciwdziałaniem negatywnych zjawisk w sporcie oraz prowadzi szeroką działalność badawczo-analityczną w obszarze sportu celem optymalizacji prowadzonej polityki, a tym samym przygotowania możliwie najlepiej dopasowanej strategii w obszarze sportu.


MINISTERSTWO GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ - PATRON

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej jest urzędem administracji rządowej obsługującym ministra właściwego do spraw czterech działów administracji rządowej: gospodarka morska, gospodarka wodna, rybołówstwo i żegluga śródlądowa. Głównymi obszarami działania, ministerstwa są: odbudowa przemysłu okrętowego i rewitalizacja przemysłu stoczniowego, rozwój i rozbudowa portów, przywrócenie żeglugi na rzekach, rozwój i wsparcie rybołówstwa, racjonalne zarządzanie wodami, istnienie silnych ośrodków szkolnictwa morskiego.


SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - PATRONAT HONOROWY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Patronat Honorowy objął Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego, który jest przewodniczącym zarządu województwa, czyli organu wykonawczego . Marszałek jest wybierany przez Sejmik Województwa, który jest kolejnym organem samorządu. Członków Sejmiku, czyli radnych wybierają mieszkańcy co 5 lat. Podstawowym zadaniem i celem Samorządu Województwa Pomorskiego jest określenie strategii rozwoju województwa i prowadzenie polityki rozwoju regionu. Samorząd Województwa Pomorskiego, m.in. dba o drogi wojewódzkie, prowadzi instytucje kultury, organizuje pracę szpitali wojewódzkich. W Gdyni do takich instytucji zaliczamy Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Szpital Św. Wincentego a Paulo czy Szpital Morski im. PCK.ORGANIZATOR

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER TYTULARNY


PARTNER TECHNOLOGICZNY

SPONSOR

PARTNERZY

PATRONI

PATRONI MEDIALNI