Partnerzy wydarzeniaPOLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI – ORGANIZATOR

 
Polski Związek Żeglarski jest organizacją zrzeszającą szerokie grono pasjonatów i sympatyków żeglarstwa. Celem Związku jest wspieranie rozwoju żeglarstwa we wszystkich jego formach, w szczególności żeglarstwa olimpijskiego i młodzieżowego, między innymi poprzez tworzenie nowej i dbałość o istniejącą infrastrukturę żeglarską, wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa żeglugi jachtowej oraz wszelkich form działalności kulturalnej związanej z żeglarstwem, wspieranie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, związanego z uprawianiem żeglarstwa. Związek jest liderem w dziedzinie edukacji żeglarskiej realizując czołowe programy szkoleniowe w tym Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PolSailing oraz w dziedzinie pozyskiwania i organizacji największych żeglarskich wydarzeń sportowych, morskich i śródlądowych.


 

SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO – WSPÓŁORGANIZATOR
 
Samorząd województwa pomorskiego, tak jak samorządy pozostałych województw, działa na podstawie Ustawy z 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa. Podstawowym zadaniem i celem samorządu jest określenie strategii rozwoju województwa i prowadzenie polityki rozwoju regionu. Samorząd współpracuje w tym zakresie m.in. z lokalnymi jednostkami samorządowymi (urzędami gmin, miast, starostwami), wojewodą jako przedstawicielem władzy państwowej, organizacjami pozarządowymi i wolontariackimi, uczelniami i jednostkami naukowo-badawczymi, innymi województwami, a także z organizacjami i regionami innych państw.


 

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI – PARTNER GŁÓWNY
 
Ministerstwo Sportu i Turystyki jest urzędem administracji rządowej kierowanym przez ministra właściwego do spraw sportu. Do głównych zadań ministerstwa należą rozwój sportu powszechnego i wyczynowego oraz nadzór nad wszystkimi związkami sportowymi. Ministerstwo Sportu koordynuje prace związane z przeciwdziałaniem negatywnych zjawisk w sporcie oraz prowadzi szeroką działalność badawczo-analityczną w obszarze sportu celem optymalizacji prowadzonej polityki, a tym samym przygotowania możliwie najlepiej dopasowanej strategii w obszarze sportu.


 

GDYNIA ŻEGLARSKA STOLICA POLSKI - PARTNER STRATEGICZNY
 
Gdynia to przyszłość. To młode, prężnie rozwijające się miasto, które dzięki wzorowej współpracy wielu środowisk wyróżnia się innowacyjnością na tle całej Polski. Czyste powietrze, nadmorski klimat oraz doskonała lokalizacja sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań i wyznaczaniu ambitnych celów. To najszczęśliwsze miasto w Polsce, które nie boi się realizować swoich marzeń. Bogata oferta turystyczna sprawia, że w Gdyni nie można się nudzić, a każdy dzień traktowany jest jak wielka przygoda.
 
Gdyńskie Centrum Sportu realizuje jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego miasta - stwarza warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni: rozbudowuje miejską infrastrukturę, prowadzi darmowe zajęcia rekreacyjne, z których mogą korzystać wszyscy, bez względu na wiek czy umiejętności, wdraża projekty aktywizujące mieszkańców, organizuje imprezy sportowe zarówno dla amatorów i profesjonalistów, nieustannie popularyzuje sportowe oblicze Gdyni – w Polsce i na świecie.


 

BANK PEKAO – PARTNER
 
Bank Pekao S.A. został założony 17 marca 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,7 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w kraju. Posiada wiodącą na rynku pozycję w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej.


 

ZARZĄD MORSKIEGO PORTU GDYNIA (PORT GDYNIA) – SPONSOR
 
Port Gdynia, to port uniwersalny i jeden z wiodących portów południowego Bałtyku. Specjalizuje się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro. Istotnym segmentem działalności jest również obsługa ładunków masowych w oparciu o specjalistyczne terminale. Port Gdynia to uznana marka w systemach transportowo-logistycznych na całym świecie. O znaczeniu gdyńskiego portu decyduje w dużym stopniu jego usytuowanie geograficzne. Port Gdynia to węzeł sieci bazowej TEN-T i punkt wejścia Korytarza: Bałtyk – Adriatyk , którego przedłużeniem jest łącząca Gdynię ze Szwecją Autostrada Morska Gdynia – Karlskrona. Z nowoczesnej infrastruktury i terminali gdyńskiego portu korzystają najwięksi światowi i europejscy operatorzy żeglugowi, w tym m.in. MSC, Hapag-Lloyd, Unifeeder, Containerships, MacAndrews, Transfennica, Finnlines-Grimaldi, Stena Line. Port Gdynia, poprzez rozbudowaną sieć regularnych połączeń kontenerowych , ro-ro i promowych, łączy szlaki morskie z krajową i europejską siecią kolejową i drogową.
ORLEN - PARTNER

ORLEN to zintegrowany koncern multienergetyczny, prowadzący działalność w Europie Środkowej i Kanadzie. Zapewnia energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a jego zaawansowane produkty dostępne są w blisko 90 krajach na 6 kontynentach. Koncern konsekwentnie buduje pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania.


 

MARINA YACHT PART - PARTNER
 
Marina Yacht Park to nowoczesna przystań jachtowa, która od tego sezonu żeglarskiego uatrakcyjnia polskie wybrzeże Bałtyku. Operatorem mariny jest Dalmor Property Management z Grupy PHN. Obiekt wyposażony jest w funkcjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy, a nowoczesny system zarządzania i rezerwacji sprawiają, że Marina Yacht Park to idealne miejsce przygotowane na przyjęcie jednostek z Polski i z zagranicy, jak również przyjazne stałym armatorom.ERGO HESTIA - PARTNER

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA.


 

GARMIN POLSKA – PARTNER
 
Najwyższa trwałość. Te dwa proste słowa opisują produkty, firmę, i kulturę pracy… i przyszłość firmy GARMIN. Jako wiodący światowy dostawca urządzeń nawigacyjnych, GARMIN dokłada starań, aby oferować swym klientom doskonałej jakości produkty do użytku na drodze, w powietrzu, na wodzie, oraz urządzenia dla miłośników aktywnej turystyki i sportu, które stanowią nieodzowny element życia naszych klientów.


 

HERBELIN (MORWA) – PARTNER
 
Założona w Charquemont w 1947 roku, francuska marka Herbelin jest przedstawicielem branży zegarmistrzowskiej, oferująca zegarki o ciekawej stylistyce i wysokiej jakości wykonania. Każdy model napędzany jest szwajcarskim mechanizmem a jego kreacja, projektowanie oraz ręczne składanie odbywa się w siedzibie firmy. W swojej ofercie Herbelin prezentuje kolekcje inspirowane żeglarstwem New Port i Cap Camarat


 

LTD ZAKŁAD PRODUKCJI LEKÓW – PARTNER
 
Marka Ziaja została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych, opartych na farmaceutycznym doświadczeniu i inspirowanych surowym nadmorskim klimatem. W ciągu ponad 30 lat marka osiągnęła pozycję jednej z najlepszych firm kosmetycznych w Polsce. Pielęgnacja twarzy, ciała, włosów– w każdej kategorii plasuje się w czołówce polskiego rynku kosmetycznego. Najnowszą propozycją firmy jest seria Baltic Home Spa fit. Wizerunek serii nawiązuje do odpoczynku, relaksu w nadbałtyckich kurortach, który można zapewnić sobie w domu. Baltic Home Spa fit to kosmetyki, które pomogą przygotować ciało do treningu oraz zapewnią idealną pielęgnację po aktywności fizycznej i orzeźwienie dzięki aromatowi mango.


 

BLUE MEDIA – PARTNER
 
Blue Media to polska spółka technologiczno-finansowa, która tworzy rozwiązania technologiczne, ułatwiające i przyspieszające realizację codziennych płatności offline i online.


 

CHOCIAN SAILING – PARTNER
 
Chocian Sailing jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i dostawie wyselekcjonowanego osprzętu żeglarskiego wiodących. Firma jest na rynku obecna od 2001 r. Doświadczenie byłego olimpijczyka w klasie 470, obecnie trenera klas olimpijskich daje firmie dużą przewagę w znajomości potrzeb żeglarzy profesjonalistów i amatorów. Firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród zawodników w tym również członków Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego.

    
 

CLICKMEETING - PARTNER
 
ClickMeeting – pomaga działać online. ClickMeeting to platforma do pracy zdalnej, kolaboracji, prowadzenia zajęć, prezentacji, kontaktu z klientami. Oparta jest o przeglądarkę internetową -trzeba niczego instalować ani konfigurować. Interfejs użytkownika zawiera narzędzia i funkcje, które zwiększają zaangażowanie podczas spotkań online, a jednocześnie są efektywne. Dzięki platformie zorganizujesz m.in.: webinary, duże wydarzenia na szeroką skalę, kursy i szkolenia online, prezentacje marketingowe i sprzedażowe, spotkania biznesowe.


 

KINDER JOY OF MOVING - PARTNER
 
Kinder Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, jaki firma Ferrero prowadzi obecnie w ponad 30 krajach na całym świecie. U podstaw programu leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom i młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy je do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierzymy, że w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi. W Polsce Kinder Joy of moving realizowany jest od 2007 roku, a towarzyszące mu hasło – Joy of Moving – odkrywa przed nami jego formułę, która oparta jest na szczerej i naturalnej radości płynącej z bycia aktywnym! Warto podkreślić, iż wydarzenia Kinder Joy of moving realizowane są we wszystkich regionach Polski, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny!


 

SZTORM GRUPA – PARTNER
 
Sztorm Grupa to silna marka, porywająca tysiące ludzi i długotrwale zmieniającą ich życie, poprzez niezwykłą pasję, jaką jest żeglarstwo. Misją Sztorm Grupy jest popularyzacja żeglarstwa w Polsce, przekazanie pasji i miłości do żeglarstwa, gruntownej wiedzy i doświadczenia żeglarskiego, organizacja wspaniałego wypoczynku, zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Ich zespół to grupa profesjonalnych i zaangażowanych instruktorów i niezawodnych organizatorów imprez. Sztorm Grupa to czołówka rynku szkoleń, wyjazdów i imprez żeglarskich.


 

POLSKA FUNDACJA NARODOWA – PARTNER
 
Polska Fundacja Narodowa to fundacja utworzona przez 17 spółek Skarbu Państwa mająca budować polską markę, wykorzystując siłę i energię spółek skarbu państwa. Misją fundacji jest promowanie polskich sukcesów w nauce, bogatą kulturę, wspaniałą historię i niepowtarzalną przyrodę.

 

FUNDACJA AGENCJI ROZWOJU PRZEMYSŁU - PARTNER
 
Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu powstała w 2019 roku. Powołanie Fundacji wpłynęło na rozszerzenie zakresu funkcjonowania jej Fundatora – Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Troska o naukę i edukację, kulturę i tradycję oraz sport i zdrowie – to obszary działania Fundacji. Wspieramy domy dziecka, osoby niepełnosprawne, szpitale, zakłady lecznicze, instytucje i inicjatywy działające dla pożytku publicznego. Cel społeczny i zasady etyczne są nadrzędnymi wartościami, którymi Fundacja kieruje się w swojej codziennej pracy. Celem jej jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, uwrażliwianie na ich los, aktywizowanie i wspomaganie w rozwoju społeczności lokalnych.


 

POLSKA IZBA PRZEMYSŁU JACHTOWEGO I SPORTÓW WODNYCH – POLSKIE JACHTY - PARTNER
 
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY to instytucja samorządu gospodarczego - zrzeszająca małe i duże przedsiębiorstwa w sektorze. Została założona 11 maja 2006 r. w Warszawie. Członkami założycielami było sto podmiotów gospodarczych działających w branży produkcji, usług, sportu i turystyki wodnej. Wielomiesięczne starania grona osób, wśród których było wielu członków Stowarzyszenia Polskie Jachty, zakończyły się sukcesem i powstaniem wyższej formy organizacyjnej jaką jest Izba Gospodarcza.


 

POLSKA LIGA ŻEGLARSKA – PARTNER
 
Polska Liga Żeglarska to projekt oparty o sport na wysokim poziomie. Jego uczestnikami są czołowe polskie kluby żeglarskie walczące o tytuł Klubowego Mistrza Polski. Jachty i organizacja regat zapewniana jest przez doświadczone firmy i kluby. Po raz pierwszy w historii polskiego żeglarstwa rozgrywki są tak proste i przejrzyste. Ligowa formuła wynosi sport żeglarski na nowy poziom rywalizacji – zrozumiały, czytelny i emocjonujący – porównywalnie do gier zespołowych. Ogólnopolska liga skierowana jest do wszystkich klubów żeglarskich.


 

POMORSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI - PATRON
 
Pomorski Związek Żeglarski to 55 lat historii, 50 klubów żeglarskich i ponad 3 tys. żeglarzy z terenu całego województwa pomorskiego. Na Pomorzu narodziło się polskie żeglarstwo, tutaj rozpoczynały się najsłynniejsze żeglarskie projekty i nadal odbywają najważniejsze wydarzenia. Pomorski Związek Żeglarski organizuje, wspiera i patronuje rocznie kilkudziesięciu inicjatywom – od szkolenia zaczynając, poprzez sport, na promocji kończąc. Dzięki temu stał się powszechnie rozpoznawalną marką.


 

YACHT KLUB POLSKI GDYNIA – PARTNER
 
Yacht Klub Polski Gdynia jest członkiem stowarzyszenia 17-stu Yacht Klubów Polski rozproszonych po całym kraju. Na przestrzeni lat misją Yacht Klubu Polski Gdynia stało się kreowanie nowego stylu życia poprzez upowszechnianie żeglarstwa. YKP Gdynia szkoli zarówno dzieci jak i młodzież, organizuje rejsy morskie, kursy żeglarskie oraz duże imprezy żeglarskie.


UNIQUE BOUTIQUE - PARTNER

Unique Boutique to salony optyczne, w których “unikatowość” widać na pierwszy rzut oka. Od 2013 przyświeca nam cel, aby stworzyć miejsce, w którym kupno nowej pary okularów to nie tylko konieczność, a możliwość wyrażenia siebie i swojej niezwykłej osobowości. Indywidualne podejście do każdego Klienta, kompleksowa obsługa oraz najgorętsze i światowe marki, m.in.: MYKITA, Dior, Tom Ford, Celine, Prada, Ray-Ban, Oakley. W naszych salonach znajdziesz także specjalistyczne okulary dla żeglarzy.


 

WWF POLSKA – PARTNER
 
WWF jest niezależną organizacją ochrony środowiska wspieraną przez ponad 35 milionów ludzi, której globalna sieć jest aktywna w niemal 100 krajach. Naszą misją jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego naszej planety i kształtowanie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą poprzez ochronę światowej różnorodności biologicznej, zrównoważone wykorzystanie zasobów odnawialnych oraz ograniczenie zanieczyszczenia i marnotrawstwa.