Informacje organizacyjne dot. przyjazdów na Gdynia Sailing Days 2023

W związku z nadchodzącymi regatami w ramach festiwalu Gdynia Sailing Day 2023 przygotowaliśmy dla Państwa pakiet informacji i niezbędnych dokumentów do zameldowania się w marinie Gdyni na wypadek przyjazdu lub wyjazdu poza ramami czasowymi wydarzenia.


Drodzy uczestnicy - prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. Ankieta przyjazdu ze sprzętem: Aby zapewnić płynny przebieg imprez, prosimy Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej planowanego przyjazdu ze sprzętem na Gdynia Sailing Days 2023. Ankieta ta pomoże nam lepiej zorganizować wydarzenie i dostosować nasze działania do Waszych potrzeb. Link do ankiety znajduje się poniżej: https://forms.office.com/e/jSwcv2urp9

2. Deklaracje postoju: Jeśli planujecie odstawić swoje jednostki na Marinie w Gdyni, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji postoju przed przybyciem na wydarzenie. Deklaracje te są ważne dla celów administracyjnych Mariny Gdynia i umożliwią nam skuteczną organizację przestrzeni na marinie i powinny zostać dostarczone do bosmanatu mariny w momencie pozostawienia na niej sprzętu. Polską i angielską wersja deklaracji znajdą Państwo w załącznikach do tej wiadomości.

*W odniesieniu do Notice of Race/ ZAWIADOMIENIA O REGATACH 2023 ILCA 6 Youth European Championships & European Trophy Marina będzie otwarta dla uczestników dopiero od 11 lipca br.

3. Koszty związane z przyjazdem przed rozpoczęciem lub wyjazdem po zakończeniu GSD 2023: informacje na temat stawek związanych z korzystaniem z infrastruktury mariny znajdą Państwo w załączniku do wiadomości.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące ankiety, deklaracji postoju, mariny w Gdyni lub innych aspektów związanych z Gdynia Sailing Days 2023, prosimy o kontakt pod adresem mailowym w.wiezynis[at]pya.org.pl lub telefonicznie +48 505-107-689.