Kinder Joy of moving Puchar Trenerów otworzy VGSD 2020!

Regaty o Puchar Trenerów otworzą zmagania żeglarskie w ramach Volvo Gdynia Sailing Days 2020. Organizowane po raz drugi pod parasolem programu Kinder Joy of Moving, we współpracy PZŻ i Ferrero Polska Commercial w ramach Kinder Joy of moving – Radość Żeglowania.
Regaty dedykowane są zawodnikom klasy Optimist Grupa B.

Nie ma wpisowego, za to będzie dobra atmosfera!

Pula nagród wynosi 20 tysięcy zł! Ponadto każdy uczestnik zostanie nagrodzony za udział!

Codziennie na uczestników czekają posiłki regeneracyjne, , owoce i woda.

Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy (w tym lycra startowa Kinder Joy of Moving). Nagrody okolicznościowe i medale i dyplomy za uczestnictwo... Startujący w zeszłym roku na pewno pamiętają ile było zabawy na zakończeniu! Zabawa to nie wszystko... Statuetka - Puchar Trenerów za zwycięstwo jest naprawdę duża i ciężko ją unieść!

OPRAWA FOTO I WIDEO... bo zdjęcia z wody mają moc!

Relację filmową z każdego dnia regat zrealizuje Dzida Film Studio, a malownicze fotografie wyjdą spod ręki Roberta Hajduka!


Trenerów i Rodziców wraz z zawodnikami zapraszamy podwójnie, w tym roku nie będzie w Gdyni takiego tłoku, jak zazwyczaj.


WAŻNA INFORMACJA: ZGŁOSZENIA ZRÓB W DWÓCH MIEJSCACH.

Wg regulaminu Polskiego Stowarzyszenia Regatowego Klasy Optimist, zgłoszenie musi być dokonane poprzez serwis PSKO: https://portal.psko.pl/puchar-trenerow-2020 a przez wzgląd na wymagane zgody formalne trzeba zgłosić się także w systemie PZŻ: https://events.pya.org.pl/


Zawiadomienie o regatach: https://events.pya.org.pl/res/regatta/9dd32dae-72ec-4a3a-9aea-f6fb6da44e6b.pdf


Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu.

Nie może Cię tu zabraknąć! Zapraszamy do Gdyni, żeglarskiej stolicy Polski!Projekt VGSD 2020 otrzymał dofinansowanie od Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu.